PROFESNÍ GENETICKÉ PŘEDPOKLADY

GENIUS REPORT

Tato metodika vyvinutá německou společností 64keys Media GmbH určení geneticky daných darů a talentů a předpokladů naplnit své profesní a kariérní cíle se nazývá Genius report (TM) a stojí na základech jediné vědecky potvrzené metody analýzy lidského genomu ve vztahu k mechanice lidského života, darů a talentů HUMAN DESIGNU.

Naše geny tedy neřídí jen fiziologicko-vegetativní funkce našeho těla, ale také především naše předpoklady a mechaniku zdravého chování v osobním a profesním životě.

Už jen svou přítomností ovliňujeme výsledky a průběh procesů a událostí. Když k tomu pod vedením zkušeného kouče přidáte vědomé následovánání svých darů a talentů, promění se výsledky vaší činnosti.

Každá naše akce, nečinnost nebo rozhodnutí přináší výsledky. Ty mohou být buď konstruktivní nebo destruktivní. Všichni přirozeně toužíme po konstruktivních výsledcích svého působení.

Je naprosto nezbytné pro úplné naplnění svého potenciálu, znát své skutečné dary a talenty, ale také to, co nejsme my a kde usilujeme marně. Pochopit, že naplnění našeho maximálního potenciálu tkví v jednoduché mechanice a strategii, kterou když si osvojíte a stane se vaším každodenním průvodcem v procesu rozhodování, změní vše. Vaši kariéru, podnikání, vztahy a především vaše zdraví. Vaše vnitřní autorita Vás povede k prožití takového života, jaký jste si na začátku (narození) zvolili.

Vydáte se na cestu? Pokud ano, kontaktujte mě zde. 

Ukázka kompletní Genius report analýzy na velkém státníkovi Mahatma Gandhi stáhnete níže