Healy terapie

HEALY je frekvenční a kvantové zařízení pro vaši pohodu, zdraví a rovnováhu

Medicína, fyzika a technologie v jednom

H E A L Y   R E S O N A N C E

Healy je certifikovaný zdravotnický prostředek kategorie IIa, který pomocí individuálně určených frekvencí stimuluje specifické oblasti vašeho těla. Díky pravidelnému použití vybraných frekvenčních programů dokáže Healy obnovit napětí buněčné membrány na přirozenou úroveň. Toto všestranné zařízení obsahuje frekvenční programy na podporu vašeho zdraví, vitality a celkové pohody.

Zařízení bylo vyvinuto a vyrobeno společností HEALY GmbH v Německu.

Pokud se chcete dozvědět více o vědeckém základu tohoto objevu a zařízení, můžete ZDE.Cítit se dobře a šťastně je jednou z nejdůležitějších věcí v životě každého z nás. Zdraví se však nesmí brát jako samozřejmost. Chcete se o své zdraví aktivně přičinit? Chcete být fit, abyste si lépe poradili s nástrahami každodenního života? Chcete posílit svoji odolnost proti stresu? Hledáte efektivní úlevu od zdravotních obtíží a bolesti? 

Duševní a emocionální rovnováha je pro spokojený život důležitá. Hledáte způsoby, jak najít sebe sama, jak obnovit rovnováhu mezi tělem, myslí a duší? Chcete zažít radost a vitalitu a zlepšit si sebeúctu? Chcete dosáhnout stavu klidu a míru?

Pak je tady pro vás HEALY se svými frekvencemi a kvantovými terapiemi na dálku.


OBLASTI PŮSOBNOSTI zařízení HEALY:

Bolest/Psychika - (chronická bolest, klouby, migréna, deprese..)
Spánek - (spánek systémový, volný průtok, klid na lůžku ...)
Zlatý cyklus - (rovnováha, bytí, úleva, péče, relaxace, energie ...)
Duševní rovnováha - (emocionální pohoda, vnitřní jednota ...)
Zaměstnání - (vyčerpání, stres, únava, nervová rovnováha ...)
Kůže - (podpora ran, akné, jizvy místně, jizvy systémové ...)
Učení se - (paměť, soustředění, zkouška, učení se, stres ...)

Fitness - (váha, svaly, regenerace, síla, oběh, vitalita, výkon ...)
Krása - (stárnutí, kůže, vlasy, nehty, vnitřní krása, elasticita ...)
Meridiány I. a II.
Hloubkové cykly - (obnovení, vymazat vše, jít ke kořenům ...)
Bioenergetická rovnováha 1. a 2.
Ochranné programy - (elektrocitlivost, buňky, geopatogenní ...)

Frekvenční programy Healy vás podporují již po 20minutové aplikaci - bez ohledu na to, kde jste: ať už během sportu nebo volného času, v práci, doma nebo na cestách.

*Zřeknutí se odpovědnosti: Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro adjuvantní terapii duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny.

Níže můžete shlédnout video, kde autor zařízení mezinárodně uznávaný vědec Marcus Schmieke popisuje jak tyto frekvence fungují. (Video je v angličtině).


Jak probíhá spolupráce a terapie s zařízením Healy?

První setkání je delší (90 minut), kdy je součástí 40 min. konzultace a analýza a následná terapie. 

Jaké typy terapií mohu očekávat?

Fyzické terapie mikroproudy, kdy si vyberete sami program dle současných obtíží, nebo to necháte na analýze v zařízení HealAdvisor, ksteré dokáže vybrat i nevědomé nebo zatím neprojevené bloky a bolesti v informačním poli. Tyto osobní terapie (fyzicky v Brně, mají vyšší cenu).

Informační kvantové ošetření, kdy nemusíte osobně docházet k terapeutovi, pouze si vyberete datum a čas, kdy budete soustředěně vnímat energie a frekvence zasílané skrze informační pole zařízením Healy. Tyto terapie jsou cenově zvýhodněné oproti fyzickým za pomocí mikroproudů a jsou kratší. Je to harmonizace a odstraňování bloků na hlubší úrovni.

Koučovací terapie v oblastech:

Partnerské vztahy, Sebehodnota a seberozvoj, Obchodní vztahy, Kariéra a finance. 

Jaká je délka jednoho ošetření?

Standardně 50 minut, ale lze objednat 2 sezení za sebou v nepřerušené délce 100 minut.


CENÍK TERAPIÍ

VSTUPNÍ SETKÁNÍ  (Analýza a 1.ošetření 90 minut)   ..................................................   1 500 Kč

1 sezení osobní (ošetření mikroproudy v délce 50 min.) .............................................     990 Kč

5 sezení osobních     ...................................................................................... ....................      4 500 Kč

1 kvantová terapie na dálku (v délce 20 min.)    ..............................................................    250 Kč

5 kvantových terapií na dálku (v délce 20 min.) ..........................................................     1 100 Kč

10 kvantových terapií na dálku (v délce 20 min.) .......................................................... 2 000

* součástí kvantových terapií na dálku je i přesný diagnostický report vyhodnocený aplikací HealAdvisor Analyse app. V kvantovém poli probíhá harmonizace jiným způsobem, než pomocí mikroproudů na buněčné (tělesné úrovni), časy ošetření jsou tak kratší.


OBJEDNAT SLUŽBY HEALY MŮŽETE ZDE:Sezení a terapie neslouží k léčení ani k diagnóze v pojetí klasické medicíny či psychoterapeutické péče. Nejedná se o zdravotní služby ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách, ve znění pozdějších předpisů, ani o specifické zdravotní služby ve smyslu zákona č. 373/2011 Sb., o specifických zdravotních službách, ve znění pozdějších předpisů.