Zázrak století

Formula Veritas BF

Možná vás překvapí, proč v souvislosti s návratem k vašemu pravému já, plnému potenciálu zde vidíte tuto stránku věnovanou tabletě FORMULA VERITAS BF od společnosti UNICUS COMMUNITAS. Ne není to omyl ani náhoda, je to jedna z důležitých komponent celé mozaiky.

Naše buňky jsou základním stavebním kamenem každého orgánu, každé části těla a nesou naši DNA, naši esenci a naši podstatu. Nesou také nahrané programy našeho nepravého já, které nám neslouží a vedou nás pryč z naší cesty k plnému potenciálu. 

Historie tablety FORMULA VERITAS BF se začala psát v polovině 90.let minulého století na Pretorijské Univerzitě v Jihoafrické republice. A během téměř 24 let výzkumů a vývoje (od roku 2004 pak v Evropě), byla českými akademiky, profesory a technology dokončena. 

Formula Veritas BF je první tableta na světě, vyrobená touto dvoufázovou technologií, která dokáže unikátní kombinaci 12 prvků v přesném vzájemném poměru synergicky dostat do krevního oběhu. Dvousložkovost spočívá ve schopnosti vstřebávání první složky v kyselém prostředí žaludku a druhé složky díky jedinečné technologii až v tenkém střevě. Především pro organický selen toto nikdy v minulosti nebylo technologicky možné. Selen sehrává v přesném poměru s dalšími prvky klíčovou roli v ochraně a propustnosti buněčných membrán. Především ochrana proti virům je naprosto zásadní. 

Hlavním cílem, se kterým byla Formula Veritas vyvinuta, je homeostáze organismu - tedy rovnovážný stav. Ten se vždy odvíjí ze stavu a vyživenosti buněk. Lidské tělo, které je v rovnováze (funkční homeostáze), startuje samoléčebné procesy těla a to jak na úrovni fyzické, tak na úrovni psychické.

Doporučuji všem svým klientům zařadit 1 tabletu FORMULA VERITAS BF denně do svého jídelníčku a celý proces návratu k pravému já a odpodmínění podpořit a urychlit. Více detailních informací získáte na stránkách exkluzívního distributora pro Evropu ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit ZDE.