HUMAN DESIGN

HUMAN DESIGN system je věda o jedinečnosti a odlišnosti každého z nás. 

Přišla k nám skrze Roberta Alana Krakowera (RA URU HU) v roce 1987, aby nám otevřela oči a pomohla pochopit naše dary a talenty. Popisuje také nepravé já, které nám brání v životě být SAMI SEBOU a naplnit tak snadno, přirozeně a radostně naše poslání v tomto životě.

Jak začíná cesta každého z nás v tomto životě?

Začíná narozením v dokonalé čistotě pravého já. Jak rosteme, jsme "vychovávání" rodinou, společností, kolektivy, politickým systémem a ekonomickými podmínkami. Začínáme se ztrácet pod nánosy naučených schémat, které s naší pravou podstatou nemají nic společného. Žijeme tak ve svém nepravém já.

Co nám Human Design přináší?

Pokud jste rodič nebo nastávající rodič, přináší vám užasnou možnost, uvidět svoje děti bez předsudků a klamných filtrů. Vidíte jejich pravé dary, talenty, jejich dokonalou krásu a přirozenost, která jim v životě přinese zdraví, harmonii a prosperitu. V takovém případě budete nejen milujícím rodičem, ale také tím nejlepším průvodcem a ochranitelem toho nejcennějšího, co vaše děti dostaly do tohoto života.

A co vám přinese jako jednotlivci? Poznat své pravé já a vydat se na cestu tzv. odpodmínění. Co to znamená? Poznáte svou mechaniku rozhodování, svou vnitřní autoritu, které můžete vždy v každém okamžiku 100% věřit. Výsledkem je totální proměna sebe sama a to přirozeně a postupně. Jakmile se totiž znovu potkáte se sebou samými, doslova se zamilujete. Láska a prosperita se stane každodenní realitou vašeho bytí.

Není náhoda, že jste tady a čtete tyto stránky. Nic v našem vesmíru není náhoda, nýbrž výsledek naší životní cesty!

Pokud Vás zajímá co Human Design přináší do života lidem, podívejte se na následující video:


Zbývá udělat první krok, vydat se na cestu k sobě...

Můžete si zdarma vygenerovat svou vlastní mapu Human Designu ZDE

Je možné vybírat z několika "výkladů" genetické mapy Human Designu a následných konzultací. Nikdy nebudete na své cestě sami. Je důležité mít zpětnou vazbu, podporu komunity lidí, kteří se již vydali na tuto úžasnou cestu. Více než 40 milionů lidí po celém světě již zná svůj genetický profil Human Designu*.

1. Základní výklad vlastní genetické mapy Human Designu - popis všech důležitých částí vaší mechaniky, vašich darů a talentů, ale i slabých míst, skrze které operuje vaše nepravé já. Umožní vám pochopit jak jste jedinečná/ý a vydat se na cestu ke svému pravému já. Začít žít experiment svého pravého života. - součástí je vygenerovaná genetická mapa + cca 60 minutová audio nahrávka.

2. Pokročilý výklad vaší genetické mapy Human Designu - po několika měsících experimentu s vlastní vnitřní autoritou a strategií, přichází na řadu analýza vašeho trávicího systému, stravovacího režimu a zdravého prostředí pro vaše tělo. Stejně tak vaše vědomé fungování mysli - vaše motivace, způsob učení, váš pravý i nepravý pohled na svět. - součástí je pokročilý náhled na vaši genetickou mapu + cca 45 minut audionahrávka.

3. Výklad Inkarnačního kříže (životní poslání) a životní cesty - završení 3 výkladů, které se týkají jen vás. Jakmile jste si osvojili strategii a autoritu pro zdravý proces rozhodování, mohli jste se více zanořit do pokročilého výkladu vašeho PHS a RAVE psychologie, poté přichází na řadu IK a životní cesta. Odkud kam kráčíte a co je skrze vaše pravé já předáváno světu jako vaše poslání - součástí je je RAVE manadala vaší HD mapy + cca 37 minut dlouhá audionahrávka.

4. Dětský výklad genetické mapy Human Designu - od prvního nádechu vašeho dítěte lze udělat analýzu jeho celoživotních darů a talentů, jeho mechaniky, způsobu rozhodování, způsobu stravování až přejde na pevnou stravu a mechaniky komunikace mezi dítětem a rodičem. Je nutné, aby rodič znal svou mechaniku a žil experiment cesty k pravému já. V opačném případě není možné se vyhnout podmiňování a programovaní dítěte. Osvícené maminky a tatínci, absolvují výklady právě v tomto pořadí. - součástí je genetická mapa dítěte + cca 70 min dlouhá audionahrávka

5. Partnerský výklad gentických map Human Designu - pokud dva zůčastnění (muž a žena, rodič a dítě, nebo kolega s kolegou) již znají svůj Human design, mohou absolvovat fascinující analýzu dynamiky jejich vztahu. Dozví se, ve kterých oblastech se přitahují, ve kterých podporují a na jakých místech navzájem kompromitují své talenty. Takový výklad přispívá k výraznému posílení fungování vztahu skrze pochopení silných stránek a zároveň zabudovaných "výzev". Není co opravovat, lze jen pochopit, přijmout a proměnit postoje v každém vztahu. Zde platí že 1 + 1 je mnohem více než 2.  - součástí je partnerská mapa a cca 50 minut dlouhá nahrávka.

Zde můžete zvolit některou z výše popsaných služeb, jako nezávaznou poptávku. Osobně se vám ozvu a domluvíme se, jaký postup je pro vás nejvhodnější:

* zdroj: jovianarchive.com - oficiální celosvětové stránky Human Designu