Zlato a budoucnost

Zlato a budoucnost

Ryzí zlato je více než 6 000 let uchovatelem hodnoty majetku. Tištěné FIAT měny naproti tomu podléhají velmi silnému znehodnocení a v poslední době ve zrychlené míře. Zlato oproti tomu funguje jako skvělá protikrizová pojistka, která nejen pokrývá inflaci, ale také přináší dlouhodobě nadstandardní zhodnocení nad úrověň inflace.

V padesítiletém horizontu je průměrné roční zhodnocení 7,2% ročně, v letech 2005 - 2019 se zlato ročně zhodnotilo téměř o 10% a v posledních 5 letech (2019 - 2024) je to dokonce 16% ročně. 


Jako vyškolený Oblastní ředitel společnosti FireGold - obchodní divize společnosti IbisInGold - evropské jedničky v maloobchodním prodeji investičního zlata a lídra v oblasti platebních systému v ryzím zlatě vám mohu poskytnout nejvyšší kvalitu služeb a nejbezpečnější zlaté slitky švýcarské rafinerie PAMP.

Podívejte se v krátkém videu jak může vypadat váš privátní zlatý standard, kdy jste vlastníky ryzího zlata, které se neustále v čase zhodnocuje a stále máte plnou kontrolu nad jeho likviditou, zaplatí vám vaše výdaje, či v dlouhodobějším horizontu bude alternativou důchodového zabezpečení, či vysokoškolským školným vašich dětí...

Stručně výhody držení investičního zlata

Moderní a bezpečný

IbisInGold je česká společnost s 26 letou tradicí a je největší retailovou společností ve svém oboru v Evropě. PAMP je švýcarská nejprestižnější a. největší slévárna vzácných kovů na světě. Vyrábí zlaté slitky v nejvyšší možné ryzosti 999,9 zabezpečené technologií Veriscan. 

Původ zlata

Zlato se dostalo na Zemi před zhruba 200 miliony let jako výsledek srážky neutronových hvězd. Nelze vyrobit uměle a tudíž nepodléhá znehodnocení. 85% dostupně vytěžitelného zlata bylo již vytěženo. Zbývající množství je odhadováno na 15 let těžby. Jeho hodnota historicky roste.  

Skutečné peníze

Zlato na rozdíl od FIAT měn, splňuje všechny parametry skutečných peněz a hodnotného platidla. Jeho zhodnocení tak nepodléhá u fyzických osob žádnému zdanění. Nepodléhá taktéž dani z přidané hodnoty (DPH). 

Anonymita

Vlastnění zlata nepodléhá žádnému centrálnímu bankovnímu registru. Když jste vlastník zlata, můžete s ním volně nakládat. Nenesete riziko 3.strany, jako když máte uložené své FIAT peníze v bance, kdy jste věřitel a vaše peníze jsou ohroženy bankrotem banky.

Zajištěná likvidita

IbisInGold jako jediná společnost v ČR zajišťuje 100% odkup vašeho zlata už v kupní smlouvě a má zajištěnou likviditu přímo rafinérií PAMP, která má takto v celé Evropě přísně certifikovaných pouhých cca 20 partnerů. Při odprodeji vašich gramů zlata v iiplan produktech máte hotovost na svém bankovním účtu do 24 hodin.

Certifikát prvodržitelství

Všechny zlaté slitky z rafinerie PAMP zakoupené u společnosti IbisInGold jsou vybaveny certifikátem zajišťujícím, že jste prvodržeteli tooto zlatého slitku a nemůže se tedy jednát o falzum. Po odkoupení slitků od vás, putují dle přísného protokolu zpět do slévárny, kdy jsou vyrobeny zase nové slitky pro další zákazníky.  

Zde mě můžete kontaktovat pro bezplatnou konzultaci a sjednání smluv či nákupu za zvýhodněných podmínek