O PROJEKTU


NA ZAČÁTKU  CESTY BYL PRVNÍ KROK

Všichni jsme ho jednou udělali. U mě to bylo hodně dávno, ale pamatuji si ten první pocit vzrušení z nových zážitků. Nakonec si pamatujeme ty nejpříjemnější a nejúspěšnější v každé etapě. Když vezmu své dětství a dospívání, byly to úspěchy na poli sportovním. Všechny ty tisíce hodin tvrdé práce a na konci pocit vítězství a někdy právě radosti z čestné porážky. Pak studia na univerzitě, završená diplomem a úplně nový začátek ve světě byznysu. 

Odhodlání a touha učit se mě přivedla do firem jako LIPRO AG, NAVISION, MICROSOFT, LOGICACMG, ACISION nebo MEDIATEL. Zde jsem se mnohému naučil u nás i v zahraničí. Ale jak už to bývá, velká změna čekala za dveřmi.

Odchod z korporátního světa do světa podnikání. Byznys konzultace a spolutvorba nejen cizích, ale i vlastních projektů. To mě obohatilo o nové pohledy na život a podnikání. 

Co mě ale provázelo celým životem, je touha poznávat a učit se nové postupy, dovednosti a znalosti. Měl jsem to štěstí (náhoda neexistuje), že se ke mě dostala v roce 2012 věda od odlišnosti a individualitě každého člověka. Tato věda se nazývá Human Design, často používám také označení GENETICKÉ MAPY. Je to bezpochyby nejkomplexnější a naprosto přesná věda, která popisuje naše genetické dary a talenty, jejich projev a potenciál, který se v každém z nás skrývá. Za 36 let od doby, kdy spatřila světlo světa, touto diagnostickou metodou prošlo bezmála 45 000 000 lidí z celého světa. 

Nejcennější na této vědě je, že každému člověku individuálně podle jeho DNA otisku (imprintu) přináší návod, jakým způsobem svůj potenciál stabilně rozvíjet a plně využít v práci, podnikání a především v osobním životě. 

Vzhledem k tomu, že jde o naprosto jedinečné a individuální pojetí, vyžadovala tato má vášeň roky intenzivního studia jak v ČR, tak ze zahraničních zdrojů. Jednoho dne jsem se rozhodl, tyto poklady sdílet ze světem. Byly mi "zapůjčeny" a já cítím pokoru a povinnost se o ně dále podělit. 

Zvolil jsem tyto formy sdílení:

  • Firemní konzultace a školení
  • Osobní konzultace
  • Výklady Human Design mapy
  • Přednášky

Cíl projektu: Rozšířit povědomí o skutečném fungování lidí, společnosti a vesmíru. Co to znamená opravdu být sám sebou, jít individuální cestou a naplnit své poslání, které jsme si zvolili v místě a čase narození a máme všechny tyto informace propsané do své DNA. 

Je velkou ztrátou pro jednotlivce a společnost, když člověk kráčí životem bez základního povědomí o svém zdravém fungování a svém poslání.