Věda a praxe

Ve vědě se nepočítá jen radost z inovace a spokojenost s tím, že má člověk něco jedinečného. Věda je také o faktech založených na důkazech, vědecky prověřeném vývoji a přesvědčivém počtu publikací.

Frekvenční aplikace byly vyvinuty během desetiletí výzkumu terapeutů a vědců. Bezpečnost této metody byla prokázána mnoha studiemi a desítkami let zkušeností, které potvrzují tisíce použití našimi vlastními terapeuty. Základy naší práce v tomto odvětví položili před mnoha lety obzvláště dva vědci:

Prof. Robert O. Becker

Prof. Robert O. Becker byl odborník v oblasti výzkumu na poli elektroterapie, autor "bible" moderní elektrolékařské technologie s názvem "The Body Electric" z roku 1985.
Jeho hlavním oborem výzkumu byla regenerace orgánů a orgánových systémů prostřednictvím použití bioelektromagnetického jevu v organismu.

Prof. Björn Nordenstrom

Prof. Björn Nordenstrom, M. D. (1919-2006) byl profesorem diagnostické radiologie na Karolinském institutu a vedoucím radiologie hrudníku na stockholmské Karolinské klinice. Byl členem a dočasným mluvčím Nobelova výboru.
Ve své knize "Biologically Closed Electric Circuits" profesor Nordenstrom popsal bioelektrický obvod v těle, podobný oběhu krve a lymfy.

Spolehlivost a kvalita

O vysoký standard našich produktů se stará tým zkušených vývojářů a inženýrů. Healy je kvalitní produkt vyvinutý a vyrobený v Německu, kde splňuje nebo překračuje všechny nezbytné předpisy pro kvalitu a bezpečnost.

Zařízení Healy bylo vymyšleno a vyvinuto ve spolupráci se specialisty. Díky tomu bylo možné do vývoje zařízení Healy začlenit mnoho cenných návrhů a zkušeností přímo z praxe.


Poznámky:
Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) značky Healy nejsou aplikacemi vhodnými pro lékařské použití. Nejsou určeny k léčbě, ošetření, zmírnění, diagnostice ani prevenci onemocnění, nebyly prověřeny oznámeným subjektem a nepodléhají postupu posuzování shody podle MDD/MDR. Informace na těchto stránkách slouží pouze pro referenční a vzdělávací účely. Nedá se považovat za náhradu odborného lékařského poradenství, diagnostiky nebo léčby. Takovéto poradenství byste vždy měli vyhledat u kvalifikovaného lékařského odborníka.

Healy World neposkytuje žádné záruky ohledně přesnosti, vhodnosti nebo včasnosti informací. Healy World nenese odpovědnost za žádné ztráty či škody vzniklé v důsledku použití informací uvedených na těchto stránkách. Všechny informace se poskytují "tak, jako jsou" a zodpovědnost za jejich interpretaci a použití nese výhradně uživatel.

Healy World neschvaluje obsah jiných webových stránek (zde např. www.dnacesta.cz) a ani nenese za ně odpovědnost.

Healy World na základě doporučení Rady pro lékařské poradenství dovoluje svým členům tvrdit pouze to, co je obsaženo ve firemních materiálech určených k veřejnému šíření. 

*obsah této stránky je autorským právem společnosti Healy World a byl převzat z jejich oficiálních stránek  a slouží pouze k informativním účelům.